Bramy przesuwne

Nowoczesne bramy przesuwne

Nowoczesne bramy przesuwne ogrodzeniowe

Brama ogrodzeniowa samonośna to funkcjonalne rozwiązanie, które zapewnia komfort i wygodę podczas wjazdu na posesję. Konstrukcja samonośna bramy na której znajduję się skrzydło, zamieszczone jest kilka centymetrów nad ziemią, a jego przesuw odbywa się w zamontowanych na fundamencie wózkach, dzięki czemu ruch bramy jest płynny i nie jest niczym blokowany. Brama może być otwierana ręcznie lub automatycznie za pomocą zamontowanych siłowników.

Dodatkowe informacje

Solidna konstrukcja ramy oraz wypełnienie stalowymi profilami sprawiają, że nasze bramy wjazdowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz są odporne na duże podmuchy wiatru.

Wszystkie bramy przesuwne, na życzenie klienta, mogą być wyposażone dodatkowo w wysokiej klasy automatykę dostosowaną do konkretnego ciężaru bramy.

Nasze  produkty poddawane są procesowi ocynkowania ogniowego. W wyniku zastosowania tego procesu stal staję się odporna na korozję a tym samym nasze bramy nie wymagają dodatkowej konserwacji przez wiele lat (a więc i ponoszenia dodatkowych kosztów).

Standardowe wyposażenie obejmuję: skrzydło bramy, słup najazdowy, słup prowadzący, dwa 5-cio rolkowe wózki do bram, gniazdo, rolke najazdową, uchwyt górny, rolke prowadząca, wkładkę, zamek. Możliwość wyposażenia w dodatkowe elementy takie jak: automat do bram, listwy zębate, lampa ostrzegawcza itp.

Zobacz nasze wzory katalogowe o charakterze klasycznym oraz nowoczesnym

Poniżej prezentujemy kategorie na które podzieliliśmy nasze produkty. Każda zaprezentowana brama ma swój odpowiednik w furtce, bądź też w przęśle ogrodzeniowym, dzięki czemu ogrodzenie jest wizualnie spójne i technicznie przemyślane. W naszym katalogu znajdziecie Państwo zarówno nowoczesne bramy przesuwne jak i bramy samonośne przemysłowe klasyczne. 

Wzornictwo klasyczne

Wzornictwo nowoczesne