Nowoczesne ogrodzenia metalowe

Segmenty ogrodzeniowe są bardzo cenione ze względu na łatwy montaż i przystępną cenę. Charakteryzują się prostym a zarazem nowoczesnym wyglądem oraz wysoką estetyką, dzięki czemu potrafią wpasować się niemal w każde otoczenie. Ogrodzenia palisadowe metalowe na polskim rynku dostępne są od wielu lat i ich popularność ciągle rośnie. Tą formę ogrodzenia z powodzeniem stosuję się w różnego rodzaju terenach przemysłowych jak i na posesjach prywatnych. Takie ogrodzenie mocuję się do słupków za pośrednictwem śrub lub zawiasów.

Wszystkie ogrodzenia metalowe wykonywane są wedle projektu klienta. Można skorzystać z naszego wzornictwa – wizualizację bram i ogrodzeń, lub dostarczyć nam swoje własne. Na podstawie dostarczonych zdjęć, projektów lub gotowych wzorów wykonujemy ogrodzenie. Wykonujemy ogrodzenia palisadowe, ogrodzenia stylizowane, ogrodzenia żaluzyjne, ogrodzenia nowoczesne.

Ogrodzenia metalowe produkowane są ze stali i z najwyższej jakości półproduktów. Ogrodzenia przęsłowe montowane są głównie na froncie działki – pełnią nie tylko funkcję praktyczną ale również reprezentatywną. Wszystkie nasze elementy poddawane są procesowi ocynkowania ogniowego, a następnie malowane proszkowo. Gwarantuję to odporność na korozję oraz wytrzymałość na destrukcyjne warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg, nagłe zmiany temperatur. Ogrodzenia malujemy nie tylko na standardowe kolory palety RAL, ale także bardziej wyszukane – na przykład patynowanie.

Nasze produkty dostarczamy głównie na terenie: Nowy Sącz i okolice. Wszystkie wykonane projekty można zobaczyć w naszych realizacjach.