Furtki ogrodzeniowe

furtki ogrodzeniowe

Furtki ogrodzeniowe

Furtki ogrodzeniowe metalowe są uzupełnieniem całego systemu ogrodzeniowego. Umożliwiają swobodne wejście na posesję bez otwierania bramy przesuwnej lub skrzydłowej. Furtki najczęściej zamontowane są na zawiasach, dzięki którym możliwy jest płynny ruch furtki w obrębie 90 a nawet 180 stopni. W bardzo wąskim wjeździe na posesję, istnieje możliwość wykonania furtki w bramie na życzenie klienta. Takie rozwiązanie sprawie że otwieranie jest bardziej komfortowe niż w przypadku ciągłego otwierania bramy.  Najwyższej klasy okucia bramowe wraz z domofonem uniemożliwiają wtargnięcie nieproszonych osób na posesję. 

Dodatkowe informacje

  • Stalowa rama wypełniona profilami, które zapewniają wysoką wytrzymałość i trwałość.
  • Każdy elementy furtki jest cynkowany ogniowo i malowany proszkowo.
  • Oprócz kolorów standardowych proponujemy kolory z palety RAL, dzięki czemu z łatwością dopasujemy bramę do stylistyki domu.
  • Zapewniamy pomiar, doradztwo i fachową pomoc na każdym etapie realizacji.
  • Produkt wykonywany na wymiar wedle projektu klienta.
  • Nowoczesne furtki ogrodzeniowe wyposażamy w wysokiej jakości akcesoria zawiasowo-zamkowe, zapewniające płynne i bezawaryjne działanie.
  • Na życzenie klienta, dostarczamy dodatkowe elementy takie jak elektrozaczepy, domofony i widedomofony.

Zobacz nasze wzory produktów o charakterze klasycznym oraz nowoczesnym.

Nasze nowoczesne metalowe furtki ogrodzeniowe podzieliliśmy na wzory, które wpiszą się w klasyczną i nowoczesną stylistykę. Każda zaprezentowana furtka ma swój odpowiednik w bramie przesuwnej, bądź też w przęśle ogrodzeniowym, dzięki czemu ogrodzenie jest wizualnie spójne i technicznie przemyślane.

Wzornictwo nowoczesne

Wzornictwo klasyczne