O nas

Jesteśmy producentem bram i ogrodzeń

Producent bram i ogrodzeń

JK-STAL to jeden z wiodących w małopolsce producentów bram i ogrodzeń. Na rynku Nowosądeckim działamy już od ponad 10 lat, a od kilku lat sukcesywnie poszerzamy nasz asortyment i usługi. Od samego początku produkujemy, dostarczamy i montujemy balustrady, bramy przesuwne, bramy skrzydłowe, furtki, ogrodzenia palisadowe, panelowe, instalujemy automatykę do bram i dostarczamy różnego rodzaju akcesoria do bram. Indywidualne podejście oraz rodzime produkty pozwoliły zyskać zaufanie i zadowolenie klientów. Bazując na zdobytym przez lata doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach, podejmujemy się nietypowych projektów i zapewniamy fachowe doradztwo.

Posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment:

Jako producent bram i ogrodzeń, dbamy o to, aby nasze produkty były jednorodne i żeby w każdym detalu tworzyły zwartą całość w ogrodzeniu a dzięki stale poszerzającemu się asortymentowi jesteśmy w stanie skompletować Państwa ogrodzenie w jednym miejscu, oszczędzając czas. Decydując się na nasze produkty, skompletowanie ogrodzenia staję się proste, a dzięki własnym doświadczonym ekipom jesteśmy w stanie zapewnić fachowe daradztwo oraz autorskie rozwiązania podczas montażu.

Zobacz nasze realizacje

Cynkowanie ogniowe + malowanie proszkowe

Podwójne zabezpieczenie przed rdzą

Wszystkie elementy bram i ogrodzeń poddawane są procesowi cynkowania ogniowego. Proces ten połączony z malowaniem proszkowym zabezpiecza ogrodzenie przed korozją na wiele lat, dzięki czemu nie musimy martwić się o konserwacje, a tym samym ponosić dodatkowe koszty.

Wysoka jakość materiałów

Starannie wybieramy dostawców, aby wszystkie elementy ogrodzenia cechowały się wysoką jakością oraz żeby były dostępne w przystępnej cenie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze produkty wykonujemy na wymiar, dzięki czemu cieszymy się życzliwymi opiniami klientów.

Współpraca

Jeżeli jesteś instalatorem automatyki bramowej lub zajmujesz się montowaniem ogrodzeń, napisz do nas. Sprawdź, co możesz zyskać.